Главная / Новости / 10 літрів крові за ніч: містичне масове вбивство шокувало всю Україну

10 літрів крові за ніч: містичне масове вбивство шокувало всю УкраїнуУ селі Матвіївці, Тернопільської області, за ніч було вбито вісім овець. За словами місцевих жителів невідоме істота випила понад 10 тисяч літрів крові тварин, але м’ясо чіпати не стала.

У масових вбивствах селяни підозрюють вовка, який бродить околицями. Втім, ветеринари і мисливці заперечують причетність цих хижаків, адже до баранини навіть не доторкнулися.


Як каже господар, вранці він прийшов виганяти овець на пасовище, але вони всі були мертві. Ветеринар знаходить тільки два отвори на шиї і ще пару на задніх ногах кожної з них. Лікар з сорокарічним стажем каже, що кров буквально висмоктали з усіх артерій і вен. Жодної червоної плями на землі і на овечій вовні не залишилося.

Читайте также   Прогноз для Украины на неделю: правительство может уйти в отставку

«В серці нічого немає, серце порожнє. Серце без крові», — говорить в. о. керівника Шумського районного управління «Госпродпотребслужбы» Марія Андрійчук.

Щонайменше дванадцять літрів крові було випито відразу. Істота, ймовірно, перестрибнула через півтораметрову огорожу кошари, передбачає господар. Люди сфотографували сліди лап кровопивці.

Сліди схожі на вовчі або собачі, каже мисливець Ярослав Юрчук. Але виключає, що до вбивства причетні вовки або пси, тому що вівці не були роздерті, жодного шматочка м’яса не з’їдено, туші кинуті, а не відтягнуті в безпечне місце.

«За стільки років я навіть не знаю, що сказати, не зустрічав я такого. Якби вовк, то повинен був би з’їсти хоча б щось», — переконаний чоловік.

Читайте также   В Конгрессе США анонсировали подготовку импичмента Байдена вслед за Трампом

До того ж вовки в цій місцевості ніколи не водилися, лісів навколо села мало. Нападникам не може бути ні куниця, ні лисиця, тому що вівці для них завеликий трофей, вважає мисливець. Тоді хто? Фахівці лише розводять руками. Селяни не мають власні версії.

«Якщо вовчиця вчить молодняк, то вона їх вчить тільки полювати і нападати, то вони будуть тільки кров випивати. Якщо брати чупакабру, то такого не може бути, тому що чупакабра не нападає на овець, вона тільки йде на кроликів», — впевнені селяни.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...