Вторник , Апрель 25 2017
Главная / Новости / Политика / Американці в Україні вже проголосували за президента США – поштою

Американці в Україні вже проголосували за президента США – поштою

Американці, які проживають або тимчасово перебувають на території України, вже реалізували своє виборче право на президентських виборах у США.

Про це розповіли у прес-службі американського посольства агентству «Інтерфакс-Україна» у вівторок.


...

«Приблизно 8 тисяч американців постійно проживають на території України, за оцінками консульського відділу. Водночас, з урахуванням тих, хто перебуває з тимчасовими поїздками, кількість американців одномоментно може досягати 16 тисяч», – зазначили у дипустанові.

«Але ті, хто приймає рішення проголосувати на території України, це вже зробили за допомогою пошти, як це зазвичай відбувається на американських виборах», – сказали у прес-службі посольства США

У дипмісії також повідомили, що при посольстві не відкривають виборчі дільниці, а виборці голосують згідно з процедурою, затвердженою в кожному штаті індивідуально.

Читайте также на NewNews:   Роман Доник: страшная угроза нависла над Порошенко

«Це залежить від правил, які встановлюють виборчі комісії у виборчих округах, які розташовані в США. При цьому в деяких штатах самі штати встановлюють тимчасові рамки, в деяких навіть на рівні округу це визначається», – зазначили в прес-службі посольства.

Источник: УП


Также читайте на NewNews


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *