Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Анатолій Гриценко про Порошенка: “Дурня валяти недовго залишилося. З 1 січня поведуть на допит силоміць. І це – правильно!”

Анатолій Гриценко про Порошенка: “Дурня валяти недовго залишилося. З 1 січня поведуть на допит силоміць. І це – правильно!”

Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко прокоментував ту новину, що п’ятий Президент України Петро Порошенко знову не прийшов на допит у ДБР.“Дурня валяти недовго залишилося.

Порошенко знову, вже вкотре, не прийшов дати покази на допит у ДБР. У буремний період Майдану, коли свора Януковича викликала на допити в Головне слідче управління ГПУ мене, кожного разу ходив і давав покази, хоч і не був певен, що там не залишуся – і не ховався за депутатський мандат. Чого боятися, якщо ти не порушував Закон? Врешті, валяти дурня депутатам залишилося недовго, недоторканність уже скасована – з 1 січня поведуть на допит силоміць. Будь-якого депутата. Як вчиняють з простими громадянами країни. І це – правильно!” – пише Гриценко у Фейсбуці.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий