Арестович заявив, якщо Москва вдарить по Києву, то Україна завдасть удару у відповідь

Арестович заявив, якщо Москва вдарить по Києву, то Україна завдасть удару у відповідь

Радник голови ОП не виключає, що РФ може завдати удару по українській столиці.
Радник Голови Офісу президента України Олексій Арестович не сумнівається у тому, що Росія може завдати ударів по «центрах ухвалення рішень», зокрема у Києві.


Про це він заявив у розмові з адвокатом Марком Фейгіном. Арестович прокоментував заяву офіційного речника Міноборони Росії Ігоря Конашенкова, який нещодавно сказав, що Збройні сили РФ можуть завдати ударів по «центрах ухвалення рішень», зокрема у Києві, у разі «диверсій» та завдання ударів українськими військами по об’єктах в Росії.

«Те, що вони можуть врізати, я не сумніваюся ані секунди. Більше того, знаючи їхній характер, я впевнений, що вони вріжуть в останній день під час заключення мирного договору. Це ж кремлівські. Але вони ж сказали, що битимуть по органах управління, у яких ухвалюються рішення. Тобто небезпеці піддаються органи військового управління, всі центральні апарати силових структур. Можливо, Верховна Рада, можливо Кабмін, Офіс президента», — сказав Арестович.
Він зазначив, що якщо Москва таки завдасть удари по Києву, то Україна вдарить у відопвідь:

«Ми завжди до цього готові. Нехай летить, подивимось. Треба просто пам’ятати, що на будь-який вистріл по наших органах управління в нас знайдеться своя різьба. Тут треба бути обережним у питанні підняття ставок. Тому що можливості по Росії, одразу хочу сказати, у нас чудові. І те, що ми їх поки не використовуємо, ну це будь яка війна – вона ж має ступінь ескалації. Хочете ескалувати – давайте ескальньемо», — сказав Арестович.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий