Март 23, 2018
Главная / Новости / Политика / Аваков заступився за Дєєву: 24-річний може виграти в досвідченого, як я

Аваков заступився за Дєєву: 24-річний може виграти в досвідченого, як я

Деева

Міністр МВС просить не цькувати молоду заступницю

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував претензії на адресу 24-річної Анастасії Дєєвої, призначеної заступником глави МВС з питань європейської інтеграції.

Свою позицію він виклав у Фейсбуці.

«Дивлюся дискурс: молода — головна претензія… В сьогоднішньому міністерстві (яке досі перебудовується, але вже отримує новий вигляд) — висока посада — не синекура і не вершина ієрархії колишнього пострадянського міністерства міліції. У нинішньому цивільному міністерстві, з якого виділена окремо Нацполіція , посада заступника міністра — це функція! І варто зрозуміти, що в низці функцій в цій складній системі, якою є МВС — 24-річний або 30-річний, на жаль і ах, — виграє у досвідченого 50-річного, на зразок мене», — написав Аваков.

За його словами, в одному з секторів роботи відомства — 54 міжнародні проекти, в яких працює «спеціально зібрана команда в основному молодих людей з високим ступенем мобільності і комунікабельності, які володіють іноземними мовами і основами проектного менеджменту в західному розумінні цього слова».

Читайте также на NewNews:   Савченко в суде шокировала судей заявлением об «ЛДНР»

«Після консультацій всередині, в тому числі і з ключовими іноземними партнерами, зі складу нашого проектного офісу ми визначили лідера — Анастасію Дєєву, дівчину, яка на наш погляд зможе оптимально супроводжувати поточні проекти, координувати проектний офіс під стратегічним керівництвом міністра, здійснювати комунікацію з іноземними партнерами. Це — функція заступник міністра Дєєвої», — наголосив Аваков.

За його словами, у Дєєвої є півтора роки досвіду чорнової роботи в проектному офісі реформ, у неї висока працездатність і комунікабельність, вона також вільно володіє англійською та французькою мовами.

«Призначення на посаду пройшло через Кабінет міністрів, з урахуванням низки співбесід і проведеної спецперевірки. Ті, хто говорить про порушення в процесі призначення — не розібралися … Молоду людину, яка енергійно працює — варто підтримати, вберегти від цькування і вад системи, що роз’їдає. Мотивувати її і домогтися результату», — зазначив Аваков.

Источник: «Главком«

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Также читайте другие новостиОдин комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *