Среда , Апрель 26 2017
Главная / Новости / Культура / Бадоєв знімав напівголу співачку у озері 24 години (ВІДЕО)
...

Бадоєв знімав напівголу співачку у озері 24 години (ВІДЕО)

Через щільний робочий графік режисерові Алану Бадоєву довелося за один день зняти матеріал, який увійде в основу чотирьох кліпів Тетяни Решетняк, з якої він зараз співпрацює. Знімальний процес тривав 24 години без перерви.

1384_24217051.jpg (23.74 Kb)

— Це був особливий день, ми з командою-мрією відзняли 4 кліпу. Я не вірила, що це можливо і навіть не уявляла, як це можна здійснити за такий короткий час, розповіла Решетняк.


Тендітній співачці довелося нелегко. За задумом Бадоєва, героїня кліпу повинна пропливти на плоту по озеру в легкому платті, і це за умови, що на вулиці всього + 3С!

— День розділився на чотири. Ми знімали чотири портрети одного Артиста, моєї Тетяни. Я називаю її танення (мені подобаються її таємниці). А цей марафон став можливим лише завдяки моїй неймовірною команді і самовідданості Тані, — прокоментував Бадоєв.

Читайте также на NewNews:   КАРМА! Российского режиссера Меньшова, который пожертвовал миллион «ДНР», избили на заправке

Першою спільною роботою Бадоєва і Решетняк став кліп «9 життів», в якому фіналістка шоу «Голос країни-5» постала в незвичному сексуальному і розкутому образі.

Источник: «Глянець«


Также читайте на NewNews