Байден: Україна на передовій лінії у боротьбі за демократію та за свободу, ми з вами. Відео

Байден: Україна на передовій лінії у боротьбі за демократію та за свободу, ми з вами. Відео

Президент США Джо Байден о 19:00 за київським часом розпочав промову у Польщі. Він підкреслив хоробрість українського народу і підтвердив намір надалі підтримувати державу у війні проти російських окупантів.


Байден зазначив, що Заходу слід готуватися до тривалої боротьби за демократію та свободу. Україна ж зараз, за його словами, знаходиться на передовій у цьому протистоянні. Щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця.«Сьогодні Росія придушила у себе демократію, вона намагається це зробити і в інших місцях. Вони фальшиво говорять про етнічну солідарність, Путін сказав, що хоче денацифікувати Україну. Це цинічна брехня. Він хоче скинути Зеленського – єврея, якого законно обрали, чий дід боровся з нацистською Німеччиною», – констатує президент США.

Байден вимагає від Путіна завершити війну проти українського народу. При цьому він розуміє важливість газового питання у цій ситуації.
«Мій меседж Європі такий , що вона має завершити газову залежність від Росії», – підкреслює президент Штатів.

Байден запевнив, що США готові прийняти близько 100 тисяч біженців з України. Також він підтвердив, що направить в країну 10 тисяч тон гуманітарної допомоги і $1 млрд.

Наостанок очільник Білого дому звернувся до росіян із запевненням, що не вважає їх ворогами. «Я не вірю, що ви підтримуєте вбивства безневинних та бомбардування шкіл та пологових будинків», – зазначив він. При цьому додав, що Путін не може залишитися при владі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий