База відпочинку в Сергіївці, по якій РФ вдарила ракетою, належить Молдові: з’явилися нові деталі

База відпочинку в Сергіївці, по якій РФ вдарила ракетою, належить Молдові: з’явилися нові деталі

База відпочинку в Сергіївці Білгород-Дністровського району на Одещині, яку в ніч на 1 липня ракетним ударом знищила Росія, належала Молдові. У закладі, котрий перебував у власності Міністерства охорони здоров’я Молдови, проходили медичну реабілітацію діти з проблемами здоров’я.
У Кишиневі розповіли про те, що внаслідок удару РФ п’ятеро співробітників центру отримали поранення, ще один – загинув. Про це у своєму Facebook повідомила міністерка охорони здоров’я Алла Немеренко.


Росія вдарила ракетою по санаторію у Сергіївці на Одещині

Вона зазначила, що реабілітаційний центр для дітей у Сергіївці належить очолюваному нею відомству. Його перед початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну саме готували до запуску після пандемії коронавірусу.

«Відремонтований санаторій, з хорошими умовами, для дітей з проблемами здоров’я в Республіці Молдова, які мають можливість скористатися послугами медичної реабілітації на узбережжі Чорного моря. На жаль, його діяльність припинили на час пандемії і ми тільки підготували плани з відновлення діяльності, а прийшла війна», – зазначила Немеренко.За словами пані міністра, до нічного удару єдиними пошкодженнями, яких зазнала будівля центру, були вибиті вікна. Нині ж санаторій зруйновано, а його персонал постраждав від злочинного удару РФ.

Санаторій у Сергіївці до та після удару РФ

«Нам повідомили, що 5 працівників Центру отримали поранення та один загинув, всі вони живуть у будівлі, яка постраждала від обстрілів. Ці мирні люди зробили дні дітей Молдови красивішими, з любов’ю та відданістю подбали про їхню реабілітацію і ми від усього серця бажаємо їм повного одужання. Родині загиблого колеги висловлюємо глибоке співчуття», – написала Немеренко.

«Немає нічого небезпечнішого за війну. Ми щасливі, поки над нами не літають ракети, бережіть це. Решту можна виправити», – додала вона.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий