Біль, сором і бажання захистити дітей: дочка Сніжани Єгорової відхрестилася від слів матері на підтримку Путіна

Біль, сором і бажання захистити дітей: дочка Сніжани Єгорової відхрестилася від слів матері на підтримку Путіна

Старша донька Сніжани Єгорової, українська телеведуча Стася Ровінська, заявила, що їй соромно за позицію матері, яка публічно підтримала російського президента Володимира Путіна. Вона зазначила, що відчуває «біль, сором, та бажання захистити своїх дітей».
Реакція Ровінської з’явилася на її сторінці у Facebook у середу, 26 січня. Вона повідомила, що понад рік не спілкується з мамою та навіть не «товаришує» з Єгоровою у соціальних мережах.


Ровінська зазначила, що однією з причин сварки є «різні світогляди та кардинально протилежна громадянська позиція». Про скандальні заяви матері вона нібито дізнається з новин або від друзів.

«Побачивши її заяву про підтримку країни агресора відчуваю біль, сором та бажання захистити своїх дітей. Мені страшно за них, мені страшно, бо їх бабуся, сидячи за кордоном підтримує людину, яка вбиває українців, і їх бабуся не переймається навіть за безпеку своїх онуків, які живуть в Україні, ходять тут в школу, садочок», – написала телеведуча.Ровінська та Єгорова

Ровінська також зазначила, що їй страшно за молодших брата та сестру. «Своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей», – додала українка.

Нагадаємо: Єгорова у соцмережі опублікувала відео з главою Кремля Путіним. У ролику зібрано його виступи починаючи з 2008 року, в яких він розповідає про «загрозу США на адресу Росії».

Єгорова зазначила, що не вважає політика-окупанта винним у тому, що відбувається на її батьківщині. «Я підтримую Володимира Путіна! І нехай ця таблетка від божевілля очистить ваш мозок від темної сторони Свідомості!» – написала вона.

Скриншот повідомлення Стасі Ровінської у Facebook
Скриншот повідомлення Стасі Ровінської у Facebook
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий