Білорусь: десятки військових зі Пскова відмовилися їхати воювати в Україну

Білорусь: десятки військових зі Пскова відмовилися їхати воювати в Україну

Псковських десантників привезли на територію Білорусі, після чого вони мали рухатись у бік України для участі в бойових діях та спробі окупації. Однак російські військові масово відмовилися виконувати цей план командування, після чого їх повернули на місце дислокації у Псков.
Джерело: білоруське видання Наша Ніва, автор місцевого Телеграм-каналу «Псковська губернія»


Деталі: Близько 60 військовослужбовців зі Пскова відмовилися воювати на території України. Спочатку їх привезли на територію Білорусі, але після їх демаршу повернули до місця дислокації у Псков.

Точна дата події наразі невідома, можливо, йдеться про другу половину березня.При цьому у повідомленні «Псковської губернії» не зазначена кількість військових, які відмовилися воювати.

Дослівно: «Щодо кількісті військовослужбовців стверджувати не можу, але після новини «ПГ» мені вдалося «вийти» на водія, який ще минулого тижня вивозив з Білорусі частину цих хлопців до Пскова. Знаю особисто, тому інформація перевірена.

Повторюся – я вважаю, що військовослужбовці повинні захищати свою батьківщину насамперед від нападу, а не брати участь у імперському ресентименті вузької групи осіб (а можливо навіть однієї людини) за межами власної країни».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий