Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Блогер: У судді Алли Лесько пенсія 177 571 грн. Однак їй виявилося замало і вона вирішила в суді оскаржити “маленьке нарахування”

Блогер: У судді Алли Лесько пенсія 177 571 грн. Однак їй виявилося замало і вона вирішила в суді оскаржити “маленьке нарахування”


У судді Алли Лесько – 177 571 грн пенсія? А у Вас скільки- 1500 грн?

За інформацією Пенсійного Фонду України, станом на січень 2020 року, більша частина пенсіонерів в Україні отримують пенсію від 1500 до 2000 грн., хоча деякі пенсійні виплати становлять 17690 грн.Колишня членкиня Вищої ради правосуддя та суддя Верховного суду Алла Лесько отримує пенсію в 177 571 грн на місяць! (http://bit.ly/2Gp8bBr)

Читайте также   Муженко назвал условие для победы Украины над Россией

Однак цього їй виявилося замало і вона вирішила через суд оскаржити “маленьке нарахування”.

Окружний адміністративний суд м.Києва задовольнив позов Лесько і тепер, якщо рішення не буде оскаржене в апеляції, Верховний суд має надати екссудді іншу довідку щодо заробітної плати, що дозволить збільшити її пенсію. (http://bit.ly/3aA8gjX)

Адже хіба може екссуддя та член ВРП прожити на 177 тис грн. в місяць?

Мені здається, що для такої високої еліти – це дуже невелика пенсія. Зауважую, що пенсією Алли Лесько можна забезпечити пенсійними виплатами 90 українців похилого віку.

Читайте также   «Курс на войну»: Борис Грызлов выставил Киеву условие
Ігорь Бондарчук

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...