Главная / Новости / Бойовики оголосили про новий етап мобілізації: залучатимуть і старих, і хворих

Бойовики оголосили про новий етап мобілізації: залучатимуть і старих, і хворих

ДНР

Терористи з ОРДЛО вирішили суттєво розширити коло співучасників своїх злочинів. На червень вони намітили так званий заклик в «армію ДНР», інформує replyua.net. Характерно, що, судячи з оголошених намірів, бандити збираються мобілізувати до лав бойовиків всіх без розбору. Вони так прямо і пишуть в своїх агітках, що ні вік, ні стан здоров’я «призовників» не мають значення.

Як повідомляють ЗМІ, так званий призов або мобілізація сплановані під чітким керівництвом російський кураторів. У нього два основних завдання. Перше насправді зводиться до того, щоб поповнити ряди бойовиків. Втрати на фронті останнім часом були не такими вже й малими, з огляду на той факт, що бойовики не шкодують своїх. Друге завдання полягає в проведенні репресій на окупованій території.Читайте также   Берiнчик достроковою перемогою дебютував в кулачних боях. Відео

На даний час в ОРДЛО вже діють свої військкомати, які намагаються взяти на облік все чоловіче населення. Тим, хто прагнутиме ухилитися від проходження служби, погрожують кримінальною відповідальністю. Більш за все їм потрібні бойовики з досвідом перебування в зоні бойових дій — артилеристи, зв’язківці, мінометники. Таким чином, можна зробити висновок, що терористи планують продовжити тактику постійних обстрілів українських позицій.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.