«Брехня! Я все купував!» Українець показав, скільки йому коштував коронавірус. Фото чеків

«Брехня! Я все купував!» Українець показав, скільки йому коштував коронавірус. Фото чеків

итель Кременчука Сергій розповів, що заразився коронавірусом (COVID-19), але безкоштовного лікування не отримав. За всі ліки, призначені йому медиками, він платив сам.
Кременчуківець зазначив, що міська влада стверджувала, що пацієнтів із COVID-19 лікують безплатно, але це виявилося неправдою, пише «Телеграф«.


«Це брехня, не лікують нас безкоштовно, я сам усе купував. У мене до лікарів претензій немає – спасибі, вилікували, але в них же нічого немає! Вони мені говорили: все, що маємо, ми тобі даємо, а більше в нас немає», – сказав українець.

Сергій повідомив, що лежав у інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька». З ним в одній палаті також перебував пацієнт, який теж лікувався за свій кошт.

«Нам тільки пробіотик давали безплатно, це щоб ліки на шлунок не впливали. А «Таміфлю», «Серрата», все інше купується за гроші… «Левофлоксацин» давали безкоштовно, це крапельниця, ще глюкоза була безкоштовна, теж крапельниця. А далі все за мої гроші – «Серрата» платна, «Пульмобріз» платний, «Таміфлю» також. «Азитроміцин» теж платний», – розповів він.

Сергій додав, що медсестра приносила йому список потрібних ліків, які потім купували його рідні.

«Медики нічого від мене не вимагали, вони говорили: у нас нічого немає. Коли я сказав лікарю, що під час сну відчуваю хрипи, він прописав мені «Пульмобріз» і небулайзер. Потім прийшла медсестра та сказала, що в небулайзер нічого капати, потрібно теж придбати», – повідомив він.

Також показав чеки на купівлю ліків на загальну суму 1329 грн.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Харкові інфіковані коронавірусом змушені самі купувати дорогі препарати для лікування, хоча медична допомога в разі COVID-19 в Україні повинна бути безкоштовною.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий