Главная / Новости / Мир / «Це Росія!» Режисер-друг Путіна вирішив «привласнити» половину України

«Це Росія!» Режисер-друг Путіна вирішив «привласнити» половину України


Скандальний режисер Карен Шахназаров, який є затятим фанатом президента РФ Володимира Путіна, нахабно заявив, що вважає половину України споконвічно російськими територіями.

Пропагандистську тезу, спрямовану на підтримку окупаційної риторики Кремля, він озвучив в ефірі програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» телеканалу «Росія 1» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони України нібито не мають між собою нічого спільного, а тому повинні бути розділені.

«На мій погляд, це непоєднуване – захід і схід України непоєднувані. Нічого з цим не вдієш за жодних обставин. Ну неможливо поєднати тих, хто боровся з нацизмом, з людьми, в коренях яких є зв’язки з людьми, які так чи інакше були на іншій стороні», – висловився неадекватний прихильник концепції «русского міра».

Читайте также   США внесли Россию в "черный список" - Кремль оставили без кредитов, военных технологий и помощи

Карен Шахназаров

Карен Шахназаров

Скріншот відео

 

Після цього він перейшов до мрій про те, якій країні повинні дістатися ті чи інші регіони суверенної української держави.

«Західна Україна – це, в принципі, дійсно Австро-Угорщина, це Європа, це інше. Схід України – в принципі, це Росія, це Євразія, це зовсім інше коріння! Ну не можна цього зробити! Чехія і Словаччина набагато ближчі, і за мовою, і за культурою. Але вони свого часу мирно-тихо розійшлися й нормально співіснують сьогодні. Це єдиний вихід. Можете проклинати, але по-іншому ніяк не вийде. Це неможливо поєднати», – продовжив він наполегливо повторювати пропагандистський штамп про необхідність знищення єдиної й неподільної Країни.

Читайте также   Лукашенко дал сыну звание генерал-майора

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...