Чи вступлять союзники Путіна у війну проти України: Арестович прокоментував підсумки зустрічі ОДКБ

Чи вступлять союзники Путіна у війну проти України: Арестович прокоментував підсумки зустрічі ОДКБ

У понеділок, 16 травня, в Москві відбулося засідання лідерів країн-членів ОДКБ. Результати саміту за участю президента РФ Володимира Путіна та його сателітів оцінив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.
Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович підтвердив, що країни-члени Організації договору колективної безпеки (ОДКБ) — Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан та Вірменія — відмовилися допомагати Росії воювати проти України.


Про це Арестович сказав в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

«Ні, всі держави ОДКБ, це відомо і формально, і неформально, відмовляються категорично брати участь в авантюрі. І вони продемонстрували це вербально та невербально сьогодні. І навіть підсумки ОДКБ, які офіційно озвучили, так що навіть зараз зачитаю — три пункти там було.Зустріч лідерів країн ОДКБ у Москві завершилася, вона минула конструктивно, питання про використання сил ОДКБ на зустрічі лідерів не ставилося. І Путін детально проінформував колег ОДКБ про перебіг «спецоперації» в Україні.

Тобто дипломатичною мовою це перекладається дуже просто: Путіну категорично відмовили навіть у розмовах про застосування сил ОДКБ на території України», — сказав Арестович.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий