Главная / Новости / Политика / Чорний список російських зірок оновили: кого тепер не побачать українці

Чорний список російських зірок оновили: кого тепер не побачать українціМіністерство культури офіційно публікувало оновлений список російських зірок, яким за запитом СБУ заборонено в’їзд до України

Так, згідно з документом, міністр Євген Нищук наказав оновити список осіб, які створюють загрозу національній безпеці нашої країни.

У новий перелік увійшли: Фомін Дмитро Анатолійович, Шепелев Дмитро Андрійович, Вакуленко Василь Михайлович, Михалков Микита Сергійович.Відзначимо, раніше СБУ вже повідомляла про заборону в’їзду в Україну російському співаку Василю Вакуленко ( “Баста”) – він не може відвідувати нашу країну 3 роки. Співак Мітя Фомін покараний за те, що у Львові на музичному фестивалі Alfa Jazz Fest назвав окупований РФ Крим “російською територією”. Подивитися на Фоміна особисто на концертах українці не зможуть також мінімум три роки.

Читайте также на NewNews:   З 1 січня 2019-го на пенсію в 60 років зможуть вийти тільки ті, хто заробив як мінімум 26 років стажу

Про заборону на режисера Микиту Михалкова повідомлялося ще в травні минулого року. Тоді в одному списку з Міхалковим були Станіслав Говорухін, Надія Бабкіна, Михайло Задорнов (помер у листопаді минулого року), Ірина Алфьорова, Олексій Панін, Леонід Ярмольник.

Джерело: Politeka

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram