Главная / Новости / Политика / Чудова новина з ООН: незважаючи на спротив РФ, український проект резолюції по Криму підтримали

Чудова новина з ООН: незважаючи на спротив РФ, український проект резолюції по Криму підтрималиСьогодні, 14 листопада 2017 року, відбулось голосування за проект резолюції, запропонованої Україною, в ООН.Зокрема, українська делегація запропонувала змінений проект резолюції щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму. Сімдесят одна держава підтримала документ, двадцять п’ять проголосували проти і ще сімдесят сім делегацій утримались. Зокрема, крім РФ, проти проголосували делегації з Мінську, Каракаса тощо. Члени української делегації навели переконливі докази того, що систематичні порушення прав людини і громадянина в окупованому Криму продовжуються. Наприклад, за словами заступника очільника МЗС Сергія Кислиці, мешканці півострову постійно живуть в страху, що їх назвати екстремістом, терористом чи українським шпигуном. Звісно, російська сторона розкритикувала документ, назвавши його «таким, що не відповідає реальності» і вказавши, що він суперечить «позиції, зайнятій населенням Криму у ході референдуму».

Читайте также на NewNews:   Его не посадят: астролог предсказал Порошенко неудачный год в политике

Серед українських делегатів на засіданні ГА ООН були сприсутніми члени Меджлісу кримськотатарського народу (зокрема, народний обранець Мустафа Джемільов), дипломати та правозахисники.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *