Четверг , Январь 18 2018
Главная / Новости / Политика / Чудова новина з ООН: незважаючи на спротив РФ, український проект резолюції по Криму підтримали

Чудова новина з ООН: незважаючи на спротив РФ, український проект резолюції по Криму підтримали

Сьогодні, 14 листопада 2017 року, відбулось голосування за проект резолюції, запропонованої Україною, в ООН.

Зокрема, українська делегація запропонувала змінений проект резолюції щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму. Сімдесят одна держава підтримала документ, двадцять п’ять проголосували проти і ще сімдесят сім делегацій утримались. Зокрема, крім РФ, проти проголосували делегації з Мінську, Каракаса тощо. Члени української делегації навели переконливі докази того, що систематичні порушення прав людини і громадянина в окупованому Криму продовжуються. Наприклад, за словами заступника очільника МЗС Сергія Кислиці, мешканці півострову постійно живуть в страху, що їх назвати екстремістом, терористом чи українським шпигуном. Звісно, російська сторона розкритикувала документ, назвавши його «таким, що не відповідає реальності» і вказавши, що він суперечить «позиції, зайнятій населенням Криму у ході референдуму».

Читайте также на NewNews:   Как сдали Крым: «Вернувшись, говорю Турчинову: «Договорились, все закончится». Утром у меня шок! Махницкий выписал ордер на их арест»

Серед українських делегатів на засіданні ГА ООН були сприсутніми члени Меджлісу кримськотатарського народу (зокрема, народний обранець Мустафа Джемільов), дипломати та правозахисники.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Также читайте другие новости
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *