«Ця ковбаса обійшлася їм у все майно, залишене вдома»: в мережі показали, чим годують у РФ «біженців» із Донбасу. Фото

«Ця ковбаса обійшлася їм у все майно, залишене вдома»: в мережі показали, чим годують у РФ «біженців» із Донбасу. Фото

У мережу потрапив знімок сухпайка, які в Росії видають так званим біженцям, «евакуйованим» із тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. На ньому зображено кілька упаковок води по 0,5 літра у пляшках і «третьосортний виріб охолоджений» із м’яса птиці – ковбаса «Казачья».
Знімок опублікував Telegram-канал «Журналістика зі смаком», він поширився й українськими соцмережами. У коментарях люди припустили, що «біженців» годують за рахунок награбованого у їх же будинках на Донбасі (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).


«А так виглядає набір гуманітарної допомоги для евакуйованих», – в підписі до знімку.

Сухпайок для "біженців" з ОРДЛО

Його також опублікував у Telegram український блогер Фашик Донецький. Деякі передплатники почали жартувати з цього приводу.Ковбаса "Казачья" насправді є ковбасним виробом

«Одна ковбаса на всіх?», «Привітаємо з підвищенням: були другосортними, тепер 3 сорту», «Зате російська ковбаса», «Нормально, з 2014 говно жеруть, а тут навіть ковбаси дали», «Як іронічно. А що, цю ковбасу вся русня і їсть – і пенсіонери, і кріпаки, не москвичі, звичайно, але більшість руснітеж заодно», – коментували одні.

Коментарі передплатників

Інші казали, що «біженці заслужили це». А ще частина підписників висловлювала співчуття.

Коментарі користувачів

«На другий сорт не вистачило грошей від Пушиліна… Його особистого фінансування!», «Так вони ж мають $120, куплять собі марципанів», «А чого всі ковбасу обговорюють? Там же написано «ковбасний виріб», «Це коли ковбасу зробили із залишків після залишків», «Я таку собаці беру», «Не знаю, шкода їх», «Давайте їм хоч рублів 30 назбираємо і на їжу скинемо», «Найсмішніше, що ця ковбаса обійшлася їм у все майно, залишене вдома», – ділилися думками користувачі мережі.

Коментарі користувачів
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий