Про це Путін заявив під час засідання колегії Міноборони Росії, передають російські ЗМІ.Попри численні заяви України про те, що ми не збираємося звільняти окуповані території силою, Путін продовжує нібито доводити протилежне.

Поставлять (США – 24 канал) в Україні гіперзвукову зброю, а потім під її прикриттям озброїть і штовхатимуть на Росію екстремістів із сусідньої держави, у тому числі на окремі регіони Росії, скажімо на Крим, за вигідних, як вони вважають, для себе обставинах,
– сказав російський президент.
Риторика Путіна щодо НАТО

Останні декілька місяців російський президент перекручує факт скупчення військ Росії на кордоні з Україною на свою користь. Так, він говорить, що у такий спосіб Росія нібито захищається від зовнішніх атак, зокрема з боку НАТО.

МЗС Росії оприлюднило проєкти договорів зі США та НАТО про гарантії безпеки. Зокрема, країна-окупант вимагає від НАТО зобов’язань не брати Україну в Альянс. Москва погрожує не допустити розміщення інфраструктури НАТО в Україні та Грузії. Про це заявив глава російської делегації щодо військової безпеки.

НАТО хоче запровадити для Росії потужні санкції: дивіться відео