Данилку за «дуже великі гроші» пропонували стати президентом України, – Бацман

Данилку за «дуже великі гроші» пропонували стати президентом України, – Бацман

Український шоумен, продюсер і актор Андрій Данилко, відомий під жіночим сценічним персонажем співачки Вєрки Сердючки, міг повторити долю президента України Володимира Зеленського. У 2019 році його «планували» зробити главою держави, пропонуючи «великі гроші».
Про це заявила головна редакторка видання «Гордон» Олеся Бацман. Спогадами вона поділилася у програмі «Хард із Влащенко», яка серед іншого транслювалася на YouTube.


«Його (Данилка. – Ред.) умовляли це зробити, дуже багато хто вмовляв. Приходили від різних сил, партій. Обіцяли дуже великі гроші», – запевнила журналістка.

Вона висловила переконання, що Андрій Данилко міг стати одним із таких політиків, який зміг би повністю перевернути «політичний ландшафт» країни на той час. Проте артист відмовився.
«Він сказав: «Я хочу зберегти себе». Ось це те, що не вдалося Володимиру Зеленському», – поділилася думкою Бацман.

За словами Бацман, Данилко міг "повторити долю Зеленського"

Також журналістка розповіла, що у 2019-му бажання балотуватися у президенти виявив і лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Але, вважає вона, йому «забракло сміливості й рішучості», тоді як Зеленський «пішов і виграв вибори». Участь співака у передвиборчих перегонах, підкреслила Бацман, теж могла б «поламати» решту кандидатів, суперників.

Зазначимо, що програма «Хард зі Влащенко» доступна в записі на YouTube-каналі «Україна 24». Фрагмент розмови про те, як «Данилко міг повторити долю Зеленського», дивіться на відео з 21:09.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий