Директор ЦРУ відвідав Україну і провів переговори із Зеленським: порушили питання агресії Росії

Директор ЦРУ відвідав Україну і провів переговори із Зеленським: порушили питання агресії Росії

На тлі загрози вторгнення російських військ в Україну з робочим візитом приїздив директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Вільям Джозеф Бернс. Це відбулося ще минулого тижня, американський дипломат зустрівся із президентом Володимиром Зеленським.
Про це повідомило CNN із посиланням на власні джерела. Водночас інформацію у Twitter підтвердила репортерка Білого дому Наташа Бертран, яка висвітлює питання національної безпеки, зокрема й для вказаного видання.


«Директор ЦРУ приїхав до Києва минулого тижня і зустрівся із Зеленським на тлі нарощування військових сил Росії», – наголосила журналістка.

На тлі агресії Росії проти України в Київ приїздив директор ЦРУ

За її словами, Бернс і Зеленський обговорювали «поточні оцінки ризику нової агресії РФ для України».У матеріалі CNN додають, що розмова велася щодо поточної ситуації із зосередженням російських військ біля українських кордонів, погроз Кремля Києву чи Заходу. А також стосовно спільних «зусиль задля деескалації напруженості».

Наголошується, що Бернс консультувався із колегами з розвідки через побоювання подальшого вторгнення Росії в Україну».

Скриншот посту журналістки

У виданні зауважують, що в американському Центральному розвідуправлінні дотримуються давньої політики – не коментувати і не розголошувати публічно інформацію про поїздки свого директора.

«США розкрили ймовірну змову Росії під «фальшивим прапором», – зі свого боку додала Бертран, використовуючи термін, який означає «навмисне спотворення інформації про приналежність чи мотиви когось».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий