До Херсона вже заїхала перша фура АТБ: відео викликало фурор у мережі
![До Херсона вже заїхала перша фура АТБ: відео викликало фурор у мережі](http://newnews.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/2022-11-08_09-01-3.jpg)
У Херсон почав повертатися український бізнес
Після того, як російська армія заявила, що йде з правого берега Херсонщини, а ЗСУ увійшли до обласного центру, мирні громадяни з усмішками на обличчях вийшли на вулиці зустрічати наших героїв.
Разом з українським солдатом до нашого Херсону повернулося і просте українське життя, звичними атрибутами якого давним-давно стали всіма відомі бренди. З гуркотом, включеним сигналом та прапором України на кабіні до звільненого Херсона увірвалася вантажівка АТБ, яка привезла до обласного центру не просто їжу, а й спогади про те колишнє життя, яке хотіли у нас відібрати рашисти.
У багатьох людей вигляд фури викликав непідробні емоції, а в мережі ефектний приїзд у місто справив справжній фурор. Багато громадян зазначили, що з нетерпінням чекають, коли на вулицях зможуть побачити не лише машини цього супермаркету, а й решту українських брендів. Адже за багато років усе це стало для українців рідним.
![Фура АТБ в’їхала до Херсона — реакція соцмереж](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/7/9d/1d78a75d-5638169757573f113e805d89110659d7.jpg?v=2154_1)
![Фура АТБ в’їхала до Херсона — реакція соцмереж](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/2/1b/2d1fb50c-bde7c19dacd179791b48ab715fa001b2.jpg?v=3504_1)
Інші коментатори відзначили, як ефектно і швидко фура увірвалася в місто.
![Фура АТБ в’їхала до Херсона — реакція соцмереж](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/1/00/00cf1549-e7a28e9c96ae7f37860f0452a1be7001.jpg?v=2318_1)
Пізніше в мережі з’явилося відео, як фуру вже оточили радісні херсонці. Громадяни не могли стримати емоцій, а в їхніх руках були українські прапори. У коментарях до ролика люди дякували ЗСУ та раділи звільненню українських міст та селищ.