До Херсона вже заїхала перша фура АТБ: відео викликало фурор у мережі

До Херсона вже заїхала перша фура АТБ: відео викликало фурор у мережі

У Херсон почав повертатися український бізнес
Після того, як російська армія заявила, що йде з правого берега Херсонщини, а ЗСУ увійшли до обласного центру, мирні громадяни з усмішками на обличчях вийшли на вулиці зустрічати наших героїв.


Разом з українським солдатом до нашого Херсону повернулося і просте українське життя, звичними атрибутами якого давним-давно стали всіма відомі бренди. З гуркотом, включеним сигналом та прапором України на кабіні до звільненого Херсона увірвалася вантажівка АТБ, яка привезла до обласного центру не просто їжу, а й спогади про те колишнє життя, яке хотіли у нас відібрати рашисти.

У багатьох людей вигляд фури викликав непідробні емоції, а в мережі ефектний приїзд у місто справив справжній фурор. Багато громадян зазначили, що з нетерпінням чекають, коли на вулицях зможуть побачити не лише машини цього супермаркету, а й решту українських брендів. Адже за багато років усе це стало для українців рідним.Фура АТБ в’їхала до Херсона — реакція соцмереж
Фура АТБ в’їхала до Херсона — реакція соцмереж

Інші коментатори відзначили, як ефектно і швидко фура увірвалася в місто.

Фура АТБ в’їхала до Херсона — реакція соцмереж

Пізніше в мережі з’явилося відео, як фуру вже оточили радісні херсонці. Громадяни не могли стримати емоцій, а в їхніх руках були українські прапори. У коментарях до ролика люди дякували ЗСУ та раділи звільненню українських міст та селищ.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий