Донька Єгорової про те, як скидала мамі відео з бомбосховища з маленьким сином: «Вона відповіла: «Я попереджала про війну, тепер сидіть»

Донька Єгорової про те, як скидала мамі відео з бомбосховища з маленьким сином: «Вона відповіла: «Я попереджала про війну, тепер сидіть»

Донька Сніжани Єгорової, ексведуча шоу «Твій День» Стася Ровінська зізналася, що у неї ніколи не було теплих стосунків зі знаменитою мамою.
За словами Стасі РовінськоїСніжана Єгорова багато грала на публіку, а вдома було все інакше. Їхні стосунки зіпсувалися ще задовго до початку війни.


В інтерв’ю Аліні Доротюк ведуча зізналася, що вони з мамою одна одну заблокували в усіх соцмережах.

Втім, коли Стася побачила пости Єгорової про Бучу і про те, що всі трупи українців – фейк, вона не витримала:«Мені хотілося почути, що вона собі думає. Я просто кричала, вона робила вигляд, що не розуміє, що відбувається.»А чого ти кричиш? Ти жива, з тобою все добре? Ну і все». У мене було спустошення. Але після цього у мене немає жодних ілюзій стосовно цього», — прокоментувала Стася.

Стася Ровінська та Сніжана Єгорова / Фото: instagram.com/sia_rovinska

Ровінська припустила, що її матері за всі ці проросійські висловлювання можуть платити:

«Коли вона почала висловлюватися стосовно війни і підтримувати політику Путіна і казати, що в Україні фашисти, нацисти. Я знаю цю людину, так, вона неадекватна, але вона ніколи не була настільки… Або їй гроші платять за це, або… Ну що з нею сталося. Мені це складно пояснити. Людина стільки часу прожила в Україні, вона просто відверто бреше. Коли людина відверто бреше, я знаю, що вона так ніколи не думала, а тут раптом почала і бреше публічно. І ти розумієш, що це твоя мама, яка б вона там не була. Була якась надія, що я їй зателефоную і вона якось отямиться», — поділилася Ровінська.

Стася Ровінська та Сніжана Єгорова / Фото: instagram.com/sia_rovinska

Стася пригадала, що коли російські війська вторглися повномасштабно на територію України, вона написала мамі. Тоді Ровінська з маленькими дітьми перебувала у бомбосховищі. І відповідь матері її шокувала:

«Я їй писала, коли все почалося. Ми були в підвалі і мій син плакав, спав на підлозі. Я їй надіслала відео, кажу: «Ми зараз сидимо у підвалі, що ти кажеш, що по військових об’єктах стріляють. Тут всюди стріляють». Тоді вона відповіла щось таке, типу: «Я усіх попереджала, що буде війна, ви мені не повірили. Що тепер, сидіть». Це вона своїм родичам таке відповіла», — поділилася Стася.

Стася Ровінська / Фото: instagram.com/sia_rovinska

Ровінська додала, що для неї стало очевидно те, що Єгорова готова робити будь-що, аби про неї говорили. «Взагалі неважливо, що там буде з родиною. У неї манія величі якась», — додала ведуча.

Фото: instagram.com/sia_rovinska

За словами Стасі, для Єгорової дуже образливо коли про неї у ЗМІ пишуть як про ексведучу, а також, що їй дуже важливо, аби про неї говорили.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий