Апрель 20, 2018
Главная / Новости / Происшествие / Дружина заступника начальника поліції Сєвєродонецька напала на дівчину і відкусила їй губу (відео)

Дружина заступника начальника поліції Сєвєродонецька напала на дівчину і відкусила їй губу (відео)

У Сєверодонецьку Луганської області другий місяць триває скандал за участю подружжя заступника начальника поліції Дмитра Іголкіна – Ольги Іголкіної. Увечері 10 грудня Іголкіна влаштувала бійку з однією з відвідувачок в нічному клубі «Шале».

В ході конфлікту вона завдала своїй жертві важкої травми – відкусила дівчині частину губи. Тепер постраждалій необхідно зробити кілька пластичних операцій загальною вартістю близько 50 тисяч грн. За словами чоловіка потерпілої Олега Іванова, який вирішив розповісти про інцидент журналістам, Дмитро Іголкін спочатку пообіцяв оплатити лікування, проте пізніше відмовився від своїх слів. З цієї причини інциденту в «Шале» вирішили надати розголосу не відразу, а лише напередодні Нового року, коли стало ясно, що поліцейський відмовився від своїх обіцянок. Свою версію того, що сталося Олег Іванов виклав на місцевому телеканалі ЛОТ.

 «Поліція не діяла. Просто постояла, послухала, і поїхала », – розповів свідок події.

Источник: podvodka.info.

Читайте также на NewNews:   Масштабный пожар на одесском пляже: владелец ресторана считает, что был поджог (обновляется, фото, видео)
Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Также читайте другие новости



Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *