Воскресенье , Декабрь 4 2016
Главная / Новости / Культура / Джигурда зґвалтував Людмилу Браташ і знімав це на відео
Актер Никита Джигурда

Джигурда зґвалтував Людмилу Браташ і знімав це на відео


Людмила Браташ померла рік тому. За словами 55-річного актора, хресну його дітей вбила мафія. Людмила померла від найсильнішої інтоксикації. Її цькували близько місяця. Тепер з’ясовується, що вона також могла бути зґвалтована. Під час незаконних сексуальних дій, жінка перебувала в непритомному стані. Вона ні на що не реагувала, а ось чоловік, який як дві краплі схожий на Джигурду, називав її Люсею.

Сам Джигурда стверджує, що Людмилу вбила мафія, членом якої є і адвокат Марії Анісіної Сергій Жорін. Кілька місяців до смерті жінку поїли горілкою з психотропними речовинами. Це і спровокувало смерть.

Читайте также на NewNews:   Поклонники в восторге от нового образа Джамалы

Проте слідство встановило, що незадовго до своєї смерті, Людмила провела два дні в квартирі з Джигурдою. А потім він доставив її в клініку з інтоксикацією до знайомих медиків. Незабаром Браташ померла. Сестра Людмили Світлана Браташ звинувачує в смерті Людмили — Джигурду, який хотів отримати спадок Браташ.

За останніми даними, любовний зв’язок з Людмилою Браташ Джигурда не заперечуює. Актор підтверджує, що зраджував з Людмилою своїй дружині і знімав це на відео.

 


Полезно знать

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *