Главная / Новости / Мир / Екс-повія розповіла, чого насправді хочуть всі чоловіки у сексі

Екс-повія розповіла, чого насправді хочуть всі чоловіки у сексі

Австралійка Аманда Гофф, яка виступала під псевдонімом Саманта, вже давно пішла з ескорту. 

Тепер, коли все це в минулому, вона зважилася розкрити головну таємницю: як подарувати чоловікові кращий секс.


 

Зараз Аманді Гофф 43 роки. В ескорті вона пропрацювала пристойно, а прийшла туди від нудьги. Там їй дійсно не було коли нудьгувати, адже всі чоловіки приходили з різними історіями, сімейними драмами… Але за цей час Аманда набралася досвіду і тепер здатна задовольнити чоловічі бажання не тільки сексуально.

Читайте также   В Кремле назвали выгодного для Путина президента Украины

 

Як вона розповіла виданню Daily Star, чоловіки звертаються до послуг елітних повій не завжди за сексом, а часто щоб отримати «душевну близькість»:

«Їм потрібна прелюдія. Вони теж чутливі, і збуджує їх не тільки сам секс і жіноче тіло, але і ласка. Якщо ви це вмієте, то хороший секс вам забезпечений».

 

Аманда розповіла ще один секрет: якщо чоловік бачить, що жінка отримує справжнє задоволення, його це заводить ще більше. Крім того, Аманда порадила краще вивчити тіло партнера, щоб точно знати, куди «бити».

Читайте также   Путин продемонстрировал «мастерство» на льду и насмешил соцсети — хохочут даже россияне

 

Аманда Гофф щаслива в шлюбі і виховує двох дітей. Після відходу з ескорту вона створила власну компанію, що надає ескорт-послуги, а також веде тренінги, на яких навчає підвищувати свою привабливість.

 

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Loading...