Ексохоронець Брітні Спірс розповів, як її напихали наркотиками з протизаплідними

Ексохоронець Брітні Спірс розповів, як її напихали наркотиками з протизаплідними

У артистки були галюцинації.
Колишній тілоохоронець співачки Брітні Спірс, яка днями в емоційному пості послала на х*й невдоволених її танцями, розповів про те, як її напихали наркотиками.


За словами Фернандо Флоренса, він почав працювати з Брітні 2010-го року – через рік після того, як батько артистки став її опікуном через її психічний розлад. Як розповів Флоренс виданню The Sun, раз на тиждень до будинку Спірс приїжджала жінка, яка давала їй «коктейль з сильнодіючих наркотиків і протизаплідні препарати».

«Я пояснював Брітні, що це таке: три антипсихотика і протизаплідні таблетки», — поділився ексбодігард.
Він пригадав, що після цих препаратів у співачки починалися галюцинації:

«Вона втрачала розум і говорила про паралельні світи. Вона цілими днями дивилася телевізор або займалася спортом. У занепаді настрою вона плакала, слухаючи It’s A Man’s World», — розповів Флоренс.

instagram.com/britneyspears

Ексохоронець також зазначив, що за телефоном артистки стежили, і що їй не дозволялося виходити на вулицю наодинці. А якщо виконавиця хотіла бодай щось зробити, вона обов’язково мала запитати про це батька. Окрім того, батько по 3-4 рази на день телефонував Брітні, аби дізнатися, що відбувалося. Якщо ж хтось з гостей відвідував маєток Спірс у Лос-Анджелесі, їхні сумки обов’язково обшукували.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий