Геращенко розтоптала український народ огидним вчинком: «Ну так сильно хотілося нову штучку»

Геращенко розтоптала український народ огидним вчинком: «Ну так сильно хотілося нову штучку»

Перший віце-спікера Верховної Ради України Ірина Геращенко потрапила у досить дивну ситуацію. Під час засідання Верховної Ради вона за колоною приміряла золоті прикраси.
Інцидент помітили журналісти телеканалу «НАШ.Максі-ТВ».


Ірина Геращенко потрапила у конфуз у середу, 22 травня, під час виступу лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. На відео видно, як нардеп відходить з іншою жінкою за колону у приміщення Верховної Ради. Там жінка дістала прикраси із сумки та одягла на Геращенко. Та приміряла браслет та повернула назад.

Українці гнівно відреагували на такі дії віце-спікера Верховної Ради України.«Я хочу бачити як їй наручники на руки надягають у Верховній Раді», «Ось дивіться, як Геращенко думає про народ. Головне плювала на всіх, пішла прикраси дивитися», «Ну так сильно хотілося приміряти нову штучку. Епізод з життя народного депутата», «Хто ще не розуміє, що робиться з людьми, які потрапили до владного корита?
Ось вам приклад дівчаток…», «Стерв’ятники!!! Це вони так приймають закони, які важливі для всього народу України. Всі займаються своїми особистими справами. Кореспондентам окреме дякую !!!», «Ж-жадібність. Аж руки трусилися, що впустили», — написали користувачі мережі в коментарях до відео інциденту з Іриною Геращенко.

Крім того, віце-спікера ВР запідозрили у тому, що прикраси на її шиї належать легендарному бренду Van Cleef&Arpels, який коштує 10 тисяч доларів.  Сама ж Ірина Геращенко виправдалася за це на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook. Вона написала, що це звичайний срібний ланцюжок.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий