Главная / Новости / Экономика / Гонтерева розказала, чому більшість грошей тримає в доларах

Гонтерева розказала, чому більшість грошей тримає в доларах

Гонтарева


Голова Національного банку Валерія Гонтарева заявляє, що зберігає гроші в тій валюті, у якій їх отримала від продажу своєї частки в компанії ICU Holdings Limited.

Про це заявила голова НБУ, яку цитує прес-служба регулятора.«Усі гроші я та моя родина тримаємо на рахунках у банках. Мені ставлять запитання — чому мої депозити в іноземній валюті? Відповідь дуже проста — я отримала ці гроші в валюті від продажу своєї частки в компанії ICU Holdings Limited (нерезидент) та зберігала їх на рахунку в державному банку, оскільки вважаю неприпустимим для голови НБУ займатися процентним арбітражем. Тому зберігала гроші в тій валюті, у якій їх отримала», — сказала вона.

За словами голови НБУ, значну частину цих коштів вона вже використала в поточному році для сплати податків та купівлі майна.

Читайте также на NewNews:   Метрополитен Киева оказался под угрозой закрытия

«І як видно з е-декларації, моя родина зберігає свої заощадження в гривні. Стратегія мого сина тримати диверсифікований портфель депозитів свідчить про те, що я не ділюся з членами своєї родини банківською таємницею та не розкриваю їм фінансовий стан банків в Україні», — сказала Гонтарева.

«Тому він і зберігає депозити по 200 тисяч гривень у комерційних банках, оскільки ця сума гарантується ФГВФО, а в Ощадбанку — ще більше, адже у нього 100% гарантія за депозитами фізосіб», — підсумувала голова НБУ.

Источник: «Економічна правда«

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в TelegramДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *