Май 21, 2018
Главная / Новости / Общество / Техно / Google тихенько підслуховує вас через мікрофон. Ось як знайти ці записи!

Google тихенько підслуховує вас через мікрофон. Ось як знайти ці записи!

Погана новина — так, це правда. Хороша: ви можете все видалити.

Google тихенько, не роблячи на цьому ніякого акценту для користувачів, підслуховує їх розмови і зберігає їх у себе на серверах.

І мова навіть не про те, про що ви говорите по телефону: ваш смартфон стежить за вами навіть коли просто лежить поруч на столі.
Так що якщо ви вже давно користуєтеся смартфонами, то можете послухати свої розмови, які Google збирав протягом багатьох років.

Компанія, власне, цього і не приховує. Ось тільки дізнатися про цей факт можна, тільки якщо ви подивитеся на величезну багатосторінкове «угоду для користувачів». Зрозуміло, ніхто цього не робить!
Навіщо це Google? Компанія дає всю зібрану про вас інформацію своєму штучному інтелекту. Той вчиться вас розуміти, підлаштовується під вас і, теоретично, робить продукти Google для вас зручніше.

Ніби як звучить класно. Але є три «але»: 1. Ця інформація може потрапити в руки зловмисників, якщо хтось зламає пароль до вашого облікового запису.

2. Ця інформація може бути використана проти вас, якщо у вас трапиться справжній конфлікт з владою.

3. Ця інформація використовується для того, щоб показувати вам найбільш точну, «заточену» під вас рекламу.

Читайте также на NewNews:   В Украине показали мощь «комплекса-убийцы» танков «Скиф»

На щастя, є спосіб у всьому цьому розібратися і всю цю інформацію видалити. Це все можна зробити через спеціальний, мало кому відомий сервіс. Треба тільки авторизуватися і все почистити.
Ось потрібні вам адреси:

Ось тут зберігаються всі дані, які записав мікрофон вашого телефону. Якщо тут поки нічого немає, значить, ви просто не користувалися голосовим помічником, тобто ніколи не говорили: «ОК, Google».

А ось повне досьє, яке на вас зібрав Google, грунтуючись на тому, що ви робите в інтернеті.

Серед іншого, тут є інформація, де і коли ви були (точніше, ваш телефон); все, що ви шукали в інтернеті; всі сторінки, які ви завантажували.

Але найкорисніша функція цього сервісу — можливість швидко все звідти видалити. Ви можете вибрати прапорцем записи, які хочете знищити, а можете видалити всі відразу — одним махом. Натисніть на кнопку «Вибрати параметри видалення» в лівій колонці.

І обов’язково покажіть друзям цей пост: вони напевно не в курсі!

UA- Reporter.com

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в TelegramДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *