Главная / Новости / Политика / Гройсман оголосив чистку правоохоронних органів

Гройсман оголосив чистку правоохоронних органівПрем’єр-міністр Володимир Гройсман розпорядився провести аналітику дій правоохоронних органів, щоб «вичистити» із них щурів.

Про це глава уряду заявив на засіданні Кабміну.«Я доручив почати аналізувати ефективність порушення кримінальних справ, проведення перевірок, підстав до них. Хочу зробити аналітику, де дур кожного правоохоронного органу буде очевидним. Далі я б хотів, щоб навколо порушень були конкретні прізвища посадових осіб, які відповідають за ці історії», — сказав Гройсман.

«Як правило, все відбувається таким чином: на бізнес направляються заходи впливу, щоб створити йому дискомфортні умови. Потім з’являються посередники, типу рекету, і пропонують залагодити питання за якісь винагороди», — зазначив прем’єр.

Читайте также на NewNews:   Порошенко настаивает на продлении закона об особом порядке на Донбассе

Він нагадав, що люди гинули на Майдані та продовжують віддавати свої життя на Донбасі, «а в тилу заводяться щури, які ініціюють схеми, що роблять країну біднішою».

«Прийшов час для чистки правоохоронної системи зсередини. Вважаю, що за кожного мають нести відповідальність ті, хто їх призначає. Я готовий вичищати систему Державної фіскальної служби, Національної поліції, прокуратури, СБУ, інших правоохоронних структур», — наголосив Гройсман.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram