Главная / Новости / Политика / Гройсман хоче більше повноважень і пропонує зміни до Конституції

Гройсман хоче більше повноважень і пропонує зміни до КонституціїПрем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряду бракує повноважень, аби вирішувати всі актуальні питання.

Про це він сказав 17 квітня під час суспільно-політичного форуму Реанімаційного пакету реформ «Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду».

«Повноважень в уряду набагато менше, ніж ті завдання, які стоять перед виконавчою владою і урядом України. Тут потрібно і працювати і над змінами до закону про Кабінет міністрів України», — сказав Гройсман.Він зазначив, що також потрібні зміни і до Конституції.

На його думку, це забезпечать розподіл повноважень у частині децентралізації, і взагалі приведе законодавство до чіткого розподілу сфер відповідальності та повноважень.

Читайте также на NewNews:   После убийства Захарченко в Донецк приехал Ахметов

За словами прем’єра, в Україні дуже «зарегульоване законодавство, старі, достатньо складні процедури законотворення».

«Разом з тим, законодавство України не визначає загальні рамки та визначення, а детально прописує усі кроки, що унеможливлює більш динамічну дію виконавчої влади», — заявив Гройсман.

Він додав, що потрібний дуже серйозний діалог з точки зору зміни цієї моделі.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не боїться відставки і готовий прозвітувати про роботу Кабміну перед парламентом у будь-який момент.

Джерело: pravda

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram