Главная / Новости / Экономика / Грошей не буде: Україні висунули жорстку умову для нового траншу ЄС

Грошей не буде: Україні висунули жорстку умову для нового траншу ЄСВ ЄС розглядають можливість надання Україні нового траншу фінансової допомоги

Про це заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі.За словами Мінгареллі, в листопаді минулого року в ході саміту Східного партнерства президент Петро Порошенко особисто звернувся до голови Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру з питанням, чи можливо надання нової макрофінансової допомоги Україні від Євросоюзу.

“Пан Юнкер розпорядився своїм службам, щоб вони провели оцінку обсягу допомоги, якої потребує Україна, з тим, щоб оцінити можливість надання нової макрофінансової допомоги”, – зазначив Мінгареллі.

Читайте также на NewNews:   Доллар сделал разворот на 180 градусов: что будет с курсом осенью

Як повідомив посол ЄС, зараз Єврокомісія не може надати транш макрофінансової допомоги на 600 млн євро через невиконання Україною 4 з 21 умов.

Відзначимо, що Петро Порошенко після переговорів з Єврокомісією анонсував амбітний проект макрофінансової допомоги Україні на 2018-2019 роки.

Глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі наголосив, що за останні три роки Євросоюз виділив Україні в цілому вже 12 млрд євро.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram