Гучна справа Ірини Ноздровської: суд виніс вирок убивці

Гучна справа Ірини Ноздровської: суд виніс вирок убивці

Суд визнав Юрія Россошанського винним у вбивстві наприкінці 2017 року правозахисниці Ірини Ноздровської та засудив вбивцю до 15 років ув’язнення.
Джерело: Офіс Генпрокурора


Суд визнав винним Россошанського у вбивстві Ноздровської

Россошанський своєї вини не визнав, однак суд дійшов висновку, що винуватість чоловіка у вчиненні умисного вбивства Ноздровської із особливою жорстокістю беззаперечно доведена.

Прокурори підтримали обвинувачення стосовно громадянина за фактом умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України).Під час судового розгляду доведено, що у грудні 2017 року в селі Демидів засуджений на зупинці громадського транспорту з ножем кинувся на потерпілу. Він завдав їй значну кількість ударів в область обличчя та шиї. Після цього скинув тіло до річки неподалік села. Смерть активістки настала внаслідок чисельних колото-різаних ран,
– йдеться у повідомленні прокуратури.

Суд визнав обґрунтованими представлені прокурорами докази, визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

За клопотанням прокуратури під час судового розслідування він перебував під вартою.

Вбивство Ірини Ноздровської: що відомо

  • 27 грудня 2017 року на Київщині зникла активістка, адвокат Ірина Ноздровська. Тіло Ірини знайшли 1 січня з колото-різаними ранами.
  • Ноздровська вела справу про загибель своєї сестри Світлани Сапатинської, яку збив автомобілем племінник ексголови Вишгородського районного суду Россошанський.
  • За підозрою в убивстві правозахисниці затримали Юрія Россошанського, який розповів деякі подробиці скоєного злочину: за його словами, він діяв самотужки і вбив Ноздровську унаслідок сварки з нею на зупинці громадського транспорту у селі Демидів.
  • Однак батьки та донька правозахисниці переконані, що Россошанський не сам вбивав Ноздровську, і що до вбивства причетні інші люди.
  • 1 вересня 2020 року Шевченківський райсуд Києва досліджував матеріали негласних слідчих дій у справі про вбивство Ноздровської. Зокрема, в суді були заслухані записи розмови Россошанського з Андрієм Нєбитовим, який очолював відділ кримінальної поліції Київщини. Згідно з цими записами, Россошанський домовився з поліцією про те, що його дії будуть кваліфікуватися як вбивство в стані афекту. Россошанський особисто подякував Нєбитову за цю домовленість.
  • Була досліджена й експертиза, яка не підтвердила те, що в момент вбивства Ноздровської Россошанський перебував у стані афекту.

Більше про це – головне про вбивство Ірини Ноздровської: дивитись відео

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий