Главная / Новости / Мир / «Ідіть у ж*пу! Заї**ли!» Одеський депутат з’їздив на шоу Скабєєвої і послав українців

«Ідіть у ж*пу! Заї**ли!» Одеський депутат з’їздив на шоу Скабєєвої і послав українців

Депутат міської ради Одеси Богдан Гіганов засвітився на пропагандистському шоу «60 минут» на телеканалі «Россия 1».Ефір за участю українця вийшов у п’ятницю, 22 листопада. На це відреагували активісти, зокрема, екскерівник «Правого сектора» в Одесі Сергій Стерненко.Останній різко висловився про участь депутата в шоу пропагандистки Ольги Скабєєвої.

Богдан Гіганов біля барельєфа Жукову в Одесі

Богдан Гіганов біля барельєфа Жукову в Одесі

facebook.com/giganovbogdan

«Непогано себе там почуває. Хоча повинен гнити у в’язниці», – написав він про Гіганова на своїй сторінці в Twitter.

Сам політик відповів на шум, що здійнявся навколо поїздки до РФ. На своєму Facebook-акаунті він послав у ж*пу тих, хто вчить його жити.

«О жах!» – волають псевдопатріоти. Відповім просто: Досить вчити мене жити! Ідіть у ж…у! Заї…ли! Ми живемо в правовій державі! Відвідування ЗМІ інших країн законами України не заборонено!

Антиукраїнських висловлювань із мого боку не звучало, тому що я до мозку кісток проукраїнський!» – емоційно написав депутат.

Читайте также   У Путіна відреагували на постачання зброї Україні: не знижує напруженість


Відзначимо, раніше він публікував пост, у якому розповідав, що через демонтаж барельєфа радянському маршалу Георгію Жукову буде змушений «прийняти пропозицію» і прокоментувати ситуацію в «ЗМІ інших країн».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий