Май 25, 2018
Главная / Новости / Политика / Керівництво МВС всіма силами намагається призначити главу поліції в Черкасах, наплювавши на думку громадськості

Керівництво МВС всіма силами намагається призначити главу поліції в Черкасах, наплювавши на думку громадськості

Активісти спільноти Автомайдан-Черкаси і пересічні українці черговий раз переконуються в підлості і цинічності нашої влади!!! Замість того, щоб виконати свою обіцянку і провести зустріч з громадськістю, керівництво МВС України розпочало свою підкилимну гру.

Вчора до Черкас з неофіційним візитом прибув перший заступник голови Національної поліції України Вадим Троян (Vadim Troyan), який не зустрівся з представниками громади.

Паралельно з цим пройшла «обробка» деяких представників місцевого «політичного бомонду» та Громадська рада при Черкаській ОДА щодо схиляння їх позиції в сторону лояльності до Лютого. Сам же Валерій Лютий направо і наліво роздає інтерв’ю у місцевих ЗМІ, розповідаючи, який він «білий і пухнастий», а також посилено відшукує «альтернативну» громадськість, яка б могла його підтримати.

Одночасно в соцмережах розпочались інформаційні атаки на Автомайдан зі сторони позаштатних ботів, які відрами виливають на нас бруд. З цієї всієї метушні можна зробити єдиний висновок: Арсен Аваков (Arsen Avakov) не хоче визнавати своєї помилки, та намагається нас перегнути через коліно. Методи ті ж самі, цинічні і непрозорі. Нічого не міняється, система залишається старою, реформи лише імітуються.

Читайте также на NewNews:   Україна і ЄС домовилися про переговори з РФ щодо транзиту газу — Гройсман

У зв’язку з цим офіційно заявляємо, що наша позиція залишається незмінною, йдеться на сторінці спільноти у Фейсбук:

1. Валерій Лютий недостойний обіймати посаду керівника ГУНП в Черкаській області. Не зважаючи на те, що навколовладні сили намагаються відбілити біографію і репутацію Лютого, вся та негативна інформація про нього, яку ми мали, повністю підтверджується із Кривого Рогу і Харкова і кількість цієї інформації щогодини збільшується.

2. Ми не проштовхуємо жодної кандидатури на цю посаду, а лише вимагаємо, щоб відбір відбувався на конкурсній основі за участю громадськості і за чіткими критеріями: людина повинна бути не із старої системи, з бездоганною репутацією та патріотом України, фахові і професійні якості теж вітаються.

«З нетерпінням чекаємо на зустріч з керівництвом МВС України та Національна поліція України і сподіваємось, що вони дослухаються до нашої позиції. У іншому випадку протести не лише продовжаться, а і наростуть з новою силою.»

— йдеться в повідомленні

Источник:  infokava

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *