Главная / Новости / Экономика / Київенерго: платіжки, розіслані киянам, не дійсні

Київенерго: платіжки, розіслані киянам, не дійсніПАТ «Київенерго» наголошує, що єдина платіжка, розіслана киянам КП «ГІОЦ», є недійсною, а оплата послуг «Київенерго» має відбуватися виключно за її рахунками.

Про це повідомляє сайт компанії.

«У зв’язку із розповсюдженням КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» нового формату платіжки, єдиної для усіх комунальних послуг, звертаємо вашу увагу, що оплата послуг «Київенерго», як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжками «Київенерго»«, — йдеться в повідомленні.У компанії додали, що рахунки за електроенергію кияни отримають до 16 січня, а за опалення і гарячу воду – з 15 по 22 січня.

Як відомо Київська адміністрація має намір ввести єдину квитанцію на оплату комунальних послуг.

Читайте также на NewNews:   Жизнь по BEPS: во сколько украинцам обойдутся белые доходы

З 10 січня кияни отримали подібний варіант квитанції, однак він не є достовірним. У ній вказується оплата за утримування прибудинкової території, водовідведення, водопостачання холодної й гарячої води, а також електропостачання.

 Нова платіжка, яку отримали кияни. За нею можна оплатити лиш утримання території, холодну воду, та відведення гарячої води (обведено червоним). Фото УП

Зараз за отриманою єдиною квитанцією можна оплатити тільки утримування прибудинкової території, водовідведення й водопостачання (на фото обведено червоним).

У КМДА також наголосили, що проведуть службове розслідування стосовно передчасного поширення нової моделі квитанції.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *