Київський таксист пропрацював усю новорічну ніч і вирішив більше так не робити: скільки він отримав

Київський таксист пропрацював усю новорічну ніч і вирішив більше так не робити: скільки він отримав

Таксист із Києва у новорічну ніч провів експеримент, щоб дізнатися, скільки можна заробити у свято. Він провів за кермом 13 годин та проїхав близько 330 кілометрів. Заробити вдалося 4800 грн, прибуток після вирахування витрат на бензин склав 4200 грн. Таксист дійшов висновку, що це не варте пропущеного свята з сім’єю.
Експеримент провів Антон Корнійчук, що поділився результатами на сайті Texty. Він уточнив, що у Новий рік сервіси таксі пропонували водіям акції та поїздки за підвищеними тарифами:


  • Uber платив 130 гривень за 5 виконаних поїздок з 19:00 до 22:00, 220 гривень за 6 поїздок з 02:00 до 05:00;
  • Uklon о 20:00 підняв ціну на 40% від базового тарифу;
  • Bolt знизив комісію з 25% до 10% після 10-ї подорожі.

За словами Корнійчука, який працював на всіх сервісах, найбільше замовлень було до 23:00 і вже після нового року. Північ таксист зустрів без клієнтів. На ранок, за його словами, водії могли заробити 200 грн за 10 хвилин.

Приклади "новорічних" замовлень таксі

У результаті таксист за сім годин до нового року заробив 2,1 тис. грн., а за шість годин після опівночі – ще 2,7 тис. грн. На бензин він витратив 600 грн, тому виторг становив 4,2 тис. грн. Корнійчук зробив висновок, що міняти свято із сім’єю на роботу у святкову ніч він більше не планує.«Чи варто воно того? Якщо критично не вистачає грошей – новорічна ніч однозначно дозволяє їх швидко заробити. Але звертайте увагу – це дуже виснажливо», – написав таксист.

Він уточнив, що «ніякі гроші не здатні замінити емоції» від спілкування з рідними та близькими. «Я точно не хочу більше зустрічати Новий рік під світлофором на мосту», – підсумував

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий