Главная / Новости / Общество / “Київстар” підвищить тарифи на мобільний зв’язок

“Київстар” підвищить тарифи на мобільний зв’язок


Один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку Kyivstar з 1 лютого підвищить тарифи на свої послуги. Прес-служба компанії пояснила причини такого кроку.

За словами представників Kyivstar, більшість з діючих тарифів була запущена два-три роки тому, а отже на сьогодні вони втратили актуальність. Саме тому оператор вирішив оновити умови чинних тарифів та сформувати нові плани, вигідні для абонентів.Зокрема, для абонентів плану “Київстар дзвінки” зросте обсяг послуг при тій же самій вартості. Для деяких користувачів тарифного плану “Безлім Соцмережі 2018” запропонували тариф, який на 25 гривень дешевший за попередній. Активним користувачам мобільного інтернету доступні на вибір одразу декілька пропозицій, а ті абоненти, яким мобільний інтернет не потрібен, можуть обрати пакети без цієї послуги вартістю від 75 гривень.

Читайте также   Новый телеканал Медведчука проработал час после запуска

Абонентів тарифу “Максимальний Безлім” переведуть на новий тарифний план “Все разом Екстра”, який стане дорожчим — 225 гривень проти 155 за попередній. Але у новому пакеті зросте кількість хвилин на номери інших операторів. Також на дороржчі тарифи переведуть абонентів тарифних планів “Z-тариф” та “Безлім відео”.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...