Кім Чен Ин заявив про «повну підтримку» Путіна, який напав на Україну

Кім Чен Ин заявив про «повну підтримку» Путіна, який напав на Україну

Лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки (Північна Корея) Кім Чен Ин висловив повну підтримку президенту Росії Володимиру Путіну. За його словами, РФ, яка розв’язала криваву війну проти України, «виконує справедливу справу щодо захисту гідності та безпеки своєї країни».
Коментуючи міжнародне засудження вторгнення Росії в Україну, Кім Чен Ин заявив, що країна-агресор долає всілякі труднощі та обмеження. Про це повідомляє видання Yonhap News.


Свої «дифірамби» російському президенту Володимиру Путіну Кім Чен Ин висловив з нагоди свята Дня Росії. Також він запевнив, що корейський народ надає повну підтримку Росії.

«Явне посилання Кіма на неспровокований напад на Україну як на «справедливу справу» для захисту безпеки Росії є останньою ознакою, що ілюструє тісні двосторонні зв’язки між двома країнами, що існували десятиліттями», – йдеться у повідомленні видання.Пхеньян нещодавно наголосив на тісних зв’язках з Москвою, незважаючи на зростаючу критику з боку міжнародної спільноти з приводу російського вторгнення в Україну. Кім Чен Ин також висловив упевненість у тому, що дружні стосунки й надалі зміцнюватимуться у всіх сферах та в «шляху захисту міжнародної справедливості та забезпечення глобальної безпеки».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий