Кіт зірвав політичне ток-шоу в Грузії та став зіркою. Відео

Кіт зірвав політичне ток-шоу в Грузії та став зіркою. Відео

На грузинському телеканалі TV Kavkasia відбувся курйоз із «місцевим» котом. Тварина, якій дали притулок у студії, несподівано застрибнула на стіл посеред серйозної дискусії.
Ведучий програми Давид Акубардія саме вів діалог про політику зі своїм гостем, депутатом Гедеваном Попхадзе, коли хвостатий потрапив у кадр. Смішне відео з’явилося в YouTube і стало популярним у мережі, а потім про нього написали відомі ЗМІ.


Наприклад, кадрами поділився канал Al Jazeera, британський Sky News, агентство Reuters. Крім того, про курйоз вийшли замітки у фінській газеті Helsingin Sanomat, американському виданні The National та інших (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

Кіт застрибнув на стіл

Варто зазначити, що глядачів вразив не лише кіт, а й реакція на кумедний інцидент співрозмовників.«Це наш кіт, Какуца», – добродушно пояснив ведучий із посмішкою на обличчі. Гість у відповідь запитав, чи приєднається вихованець до їхньої дискусії.

У цей момент кіт сів на столі та почав вилизувати свій хвіст. «Він хороший кіт. Какуцо, тепер спустись зі столу», – запропонував ведучий хвостатому.

Кіт почав вилизуватись

Кіт у підсумку підійшов до Попхадзе, щоб той його погладив. Тварину зі столу довелося забирати персоналу, щоб ведучий та гість продовжили обговорювати тему передачі.

Кота довелося погладити у прямому ефірі

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий