Май 27, 2018
Главная / Новости / Мир / Клінтон випереджає Трампа на понад 2 мільйони голосів виборців – ЗМІ

Клінтон випереджає Трампа на понад 2 мільйони голосів виборців – ЗМІ

Трамп и Клинтон

За підсумками всенародного голосування, які постійно оновлюються, розрив між колишнім кандидатом у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон та її суперником від Республіканської партії Дональдом Трампом, який за результатами голосування колегії виборників здобув перемогу на президентських виборах, вже перейшов поріг у 2 млн голосів виборців на користь кандидата від демократів.

Як повідомляє The New York Times, Клінтон збільшила свій відрив за результатами всенародного голосування на 1,5 відсотки.

В той же час, коли Клінтон збільшує свій відрив від Трампа, мільярдер продовжує визначатися із кандидатурами, які займатимуть посади в його уряді. Зокрема, він обрав кандидатуру губернатора штату Південна Кароліна Ніккі Хейлі на посаду посла США при Організації Об’єднаних Націй, і також розглядає можливість того, що нейрохірург Бен Карсон стане секретарем департаменту житлового будівництва і міського розвитку.

Читайте также на NewNews:   Переговоры с Меркель: Путин сделал заявление по Украине (Видео)

За підсумками підрахунку голосів у штатах Нью-Джерсі, Іллінойс, Меріленд та Каліфорнія, перевага Клінтон досягла 2 млн 17 тис. 563 голосів або 1,5% розриву від Трампа.

На даний момент рівень підтримки Клінтон перевищує остаточні результати семи колишніх переможців у президенти США, п’ять з яких одночасно виграли голоси колегії виборників.

Источнки: УНІАН

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *