Коля Лукашенко та його однокласниця прийшли на випускний у вбранні в кольорах прапора України. Фото

Коля Лукашенко та його однокласниця прийшли на випускний у вбранні в кольорах прапора України. Фото

17-річний молодший син незаконно обраного президента Білорусі Микола Лукащенко потрапив у конфуз під час випускного вечора. Підліток одягнув на свято блакитний костюм, а його однокласниця, яка стояла поряд, позувала в жовтій сукні.
Разом товариші, ймовірно, самі того не бажаючи, утворили комбінацію національних кольорів України. На іронічну ситуацію звернув увагу український журналіст Володимир Горковенко в Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).


«Про символізм. Коля Лукашенко прийшов на випускний у синьому костюмі. Поряд з ним однокласниця була у жовтій сукні. Вийшов прапор України. Здається, дуже прямолінійний натяк вусатому таргану», – написав автор.

Володимир Горковенко звернув увагу на колір вбрання сина Лукашенка

Як відомо, в 2022 році юний син диктатора закінчив білоруську школу з золотою медаллю, що висвітлили на державному телеканалі. Назву навчального закладу його батько публічно не розголошував від 2020 року, коли в Білорусі пройшли протести.Коля Лукашенко обрав синій костюм
Підліток потрапив у конфуз через кольори українського прапору

Сам Лукашенко в день випускного вечора свого сина звернувся до молоді білорусі з промовою про тяжкі шкільні роки та необхідність визначитися з майбутнім шляхом.

Президент країни біля мотоциклу в молодіжному одязі пообіцяв, що надалі підліткам житиметься легше, якщо вони займатимуться «конкретними справами». Він порадив випускникам вчасно йти на роботу, створювати сім’ї та народжувати дітей.

Лукашенко біля мотоциклу звернувся до випускників
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий