Главная / Новости / Общество / Кондратюк звернувся до українців: «Хочу швидше покинути цей світ, визначайтесь, бо може бути пізно…»

Кондратюк звернувся до українців: «Хочу швидше покинути цей світ, визначайтесь, бо може бути пізно…»

Мої фейсбучні друзі! Знову про наболіле Якщо ви користуєтесь смартфоном, мобільним зв’язком і комп’ютером, а не пишете на бересті/пергаменті; їздите на авто (автобусах, літаках, etc.), а не на бричках/підводах; користуєтесь туалетним папером, а не підтираєтесь лопухами;  ваші діти щодня зранку ходять в школу, а не в ліс по гриби та ягоди; живете в будинках, а не в мазанках/землянках; іншими словами — якщо ви — сучасна людина, то у мене запитання:Читайте также   Стало відомо, яка частина українців за те, щоб Зеленський виконав обіцянку і не йшов на другий термін, – опитування КМІС


ЧОМУ ДЕХТО З ВАС ПОСТИТЬ МАЯЧНЮ ПРО ШКІДЛИВІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД КОВІД-19???

Усіх антивакцинаторів буду видаляти з друзів і банити. Хочете, щоб вас і ваших дітей лікарі не витягували з того світу після зараження коронавірусом — вакцинуйтесь!

Не хочете вакцинуватись — обов’язково в кінці коменту напишіть: «хочу швидше покинути цей світ, тому я — антивакцинатор/ка».

Визначайтесь, бо може бути пізно…

Розум переможе! Гарного дня!

Читайте также   Карантин по-новому. Як зміняться правила з 6 грудня (повний список)

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий