Главная / Новости / Происшествие / «Короля» українських тітушок схопив Інтерпол

«Короля» українських тітушок схопив ІнтерполУ Франції Інтерпол затримав Армена Саркісяна, якого українські силові відомства вважають організатором груп «тітушок» під час Революції Гідності. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на главу МВС Арсена Авакова.

За його словами, МВС отримало офіційне підтвердження затримання Саркісяна у Франції. Армен Саркісян був затриманий на дорозі під час перевірки документів. До нього обрано запобіжний захід – особисте зобов’язання виконувати всі судові приписи до 19 травня. До цього часу ГПУ повинна надіслати документи для його екстрадиції в Україну.Аваков нагадав, що українські слідчі вважають Саркісяна одним з організаторів груп «тітушок», які нападали і вбивали людей під час Євромайдану в Києві. Зокрема, вбивство журналіста В’ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Нещодавно заарештований Юрій Крисін був його «підшефним».

Читайте также на NewNews:   Под Харьковом пассажирский поезд на полном ходу снес фуру: подробности "необычного" ЧП

«Французькі колеги за нашим запитом затримали Саркісяна. Правда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і він його отримав раніше, ніж вірменський», — розповів Аваков.

По Саркісяну є й інші кримінальні епізоди, зокрема щодо організації вибухів та інших злочинів.

У лютому 2015 були встановлені особистості керівників злочинних груп, які вербували «тітушок» для боротьби з активістами Євромайдану, серед них був Армен Саркісян, який координував групи «тітушок».

Саркісяна вважають близьким до нардепа Юрія Іванющенка. Після Революції Гідності він втік з України і переховувався в Росії.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram