Пятница , Январь 19 2018
Главная / Новости / Общество / Коханець «застряг» у зрадниці: магія чи карма?

Коханець «застряг» у зрадниці: магія чи карма?

Поки чоловік був у відрядженні… жінка 34 років і її 22-річний коханець на ім’я Соль Кобоза віддавалися любовним утіхам на зйомній квартирі в місті Йоганнесбург (ПАР). Але під час інтимної близькості сталося неймовірне: юний коханець жінки, в буквальному сенсі слова, застряг всередині неї.

f5b2a7827b1030f92332b

Цікаво, що поки Саша і Соль очікували прибуття бригади «швидкої допомоги», біля вікон квартири зібралися десятки людей. Вони були впевнені, що чоловік Саші попросив місцевого чаклуна навести на її статеві органи порчу.

Screenshot_11

Жителі Південно-Африканської Республіки вірять у дієвість заклинання «муті»: якщо будь-який чоловік (крім законного чоловіка) займеться любов’ю з жінкою, на статеві органи якої шаман навів порчу, то він застрягне всередині неї, поки чоловік не повернеться додому і не помститься.

Читайте также на NewNews:   Хлопець упакував подарунок для брата так, щоб той прийняв його за велосипед

Screenshot_12

Лікарі ж стверджують, що справа зовсім не в чарівному заклинанні. Просто в рідкісних випадках м’язи статевих губ і стегон жінки під час заняття любов’ю піддаються раптовому спазматичному скороченню, унеможливлюючи звільнення чоловічого статевого органу. При цьому кожен з партнерів переживає больові відчуття і емоційний шок.

Источник:  bdzhola

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Также читайте другие новости
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *