Кравчук спрогнозував розвиток ситуації на Донбасі: «Росія не відмовиться…»

Кравчук спрогнозував розвиток ситуації на Донбасі: «Росія не відмовиться…»

Перший президент України Леонід Кравчук зробив заяву про війну на Донбасі
Він висловив упевненість в тому, що тимчасово окупований Донбас буде звільнений, а за його відновлення заплатить, в тому числі, Росія.


Таку думку він висловив в коментарі НСН.

кравчук

За словами політика, в тому, що схід України буде деоккупований, не сумнівається ніхто з представників влади.«Я зустрічаюся з усіма керівниками України – з Зеленським, з головами Кабміну і Верховної Ради. Я не чув від них якихось песимістичних заяв. Коли ми розглядаємо питання майбутнього, ми вважаємо, що треба відновити інфраструктуру на Донбасі, в тих регіонах, де йде війна. Майже два мільйони людей переселилися на вільну територію України. Вони втратили все», – зазначив Кравчук.

Кравчук заявив, що всім відомо, скільки коштуватиме відновлення повоєнних регіонів, однак ніхто навіть і в думках не допускає, що Донбас не потрібен Україні.

«Такого немає і бути не може. Території України повинні бути повернені. Буде складно, але ми віримо, що після повернення Донбасу зможемо мобілізувати не тільки внутрішні, але і зовнішні ресурси. Віримо, що і Росія не відмовиться допомогти у відновленні зруйнованої території Донбаса», – підсумував перший президент України.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий