Куратор Кремля в Україні Кирієнко потрапив під ракетний обстріл на Херсонщині: пропагандисти РФ повідомили деталі

Куратор Кремля в Україні Кирієнко потрапив під ракетний обстріл на Херсонщині: пропагандисти РФ повідомили деталі

Заступник глави адміністрації президента РФ і куратор Кремля на тимчасово окупованих територіях України Сергій Кирієнко нібито потрапив під обстріл у Новій Каховці. Інцидент стався під час його візиту на Херсонщину.
Про це з посиланням на свої джерела повідомляє російський пропагандист Семен Пегов у своєму Telegram-каналі Wargonzo. З його слів Кирієнко не постраждав.


Пегов пише, що поїздку до окупованої Росією Херсонської області Кирієнко розпочав з огляду руйнувань на заводі, що виробляє обладнання для ГЕС, після чого побував на Ново-Каховській ГЕС та оглянув склад селітри. Після цього куратор Кремля разом із гауляйтером Херсонської області Володимиром Сальдо провів зустріч із представниками російських регіонів, які взяли «шефство» над окупованими районами області.

«Коли нарада закінчилася і її учасники почали роз’їжджатися, ЗСУ завдали удару по ГЕС. Ймовірно було випущено 3 ракети. Учасники нарад сховалися у підвальних приміщеннях. Зі складу учасників заходів ніхто не постраждав», – стверджує Семен Пегов.Сергій Кірієнко в окупованій Новій Каховці
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий