Главная / Новости / Культура / Легендарний співак-улюбленець жінок терміново госпіталізований перед концертом

Легендарний співак-улюбленець жінок терміново госпіталізований перед концертомУ понеділок, 2 липня, стало відомо про екстрену госпіталізаціїю відомого італійського співака Тото Кутуньо

Тото Кутуньо був госпіталізований через проблеми з серцем. 74-річному виконавцю стало погано перед концертом в бельгійському місті Льєжі, і його відправили в місцеву лікарню.

Першим про причини скасування виступу повідомив радник по спорту та культури міста Серен Ерік Ванбрабант. Він написав у соціальній мережі, що Кутуньо відчув себе погано.

“Я вдячний кожному, хто був присутній на нашому заході. Ваша реакція на скасування концерту Тото Кутуньо заслуговує поваги. Я також радий повідомити вам, що стан Тото оцінюється, як стабільний, а це найголовніше”, – написав Ерік Ванбрабант.Тото Кутуньо

Пізніше артист і сам пояснив причини госпіталізації: “Мене вбила надмірна спека, що стояла в останні дні. В результаті, я відчув сильну слабкість, і тому вирішив не виступати в Бельгії. Тепер я в порядку, оскільки в лікарні дуже хороші лікарі”.

Читайте также на NewNews:   Запрещенные кадры со съемок самых известных фильмов: вы не должны были это видеть

«Багато хто з них (лікарів) прекрасно говорить по-італійськи. Я скоро виписуюся і відновлю свої виступи», — додав виконавець.

Тото Кутуньо

Представники Тото Кутуньо підтвердили, що він почуває себе нормально і вже не відчуває проблем з серцем. Однак через похилий вік, йому стало погано в жаркий день, і тому концерт довелося скасувати. Шанувальники сподіваються, що в найближчі дні співак вийде з лікарні і продовжить активну творчу діяльність.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram