Главная / Новости / Политика / Летимо у прірву! Заступник міністра вкрав 150 мільйонів у Міноборони – отримав від держави матеріальну допомогу

Летимо у прірву! Заступник міністра вкрав 150 мільйонів у Міноборони – отримав від держави матеріальну допомогуГроші Ігорю Павловському були видані на оздоровлення.

Заступник міністра оборони Ігор Павловський, якого Національне антикорупційне бюро підозрює в причетності до розтрати 149 млн гривень, отримав майже 50 тис. гривень матеріальної допомоги пише UA1Про це йдеться в повідомленні про суттєві зміни в його майновому стані.

Зокрема, 28 вересня Павловський вніс зміни до декларації, вказавши отримання 49,17 тис. гривень матеріальної допомоги для оздоровлення.

Слід зазначити, за минулий рік Ігор Павловський задекларував 600 тис. гривень доходу.

Читайте также на NewNews:   Порошенко не намерен продлевать военное положение

Як відомо, у 2017 році в Міністерстві оборони було викрито корупційну схему щодо закупівлі палива у фірми «Трейд Коммодіті». У справі про розтрату 149 млн гривень фігурують заступник міністра оборони Ігор Павловський і директор Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулєв.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram